Цей курс не зовсім для новачків, оскільки вимагає знайомства з ручним тестуванням, базових знань в одній з мов програмування і досвіда роботи з базами даних. Ми підготували матеріали та тести, які допоможуть вам у виборі вашої майбутньої професії. Ми завжди дуже відповідально намагаємося підходити до питання підбору Викладачів у нашій Школі. Наші Викладачі — практикуючі фахівці в найбільших IT-компаніях міста.

  • Записи уроків залишаються у студентів після закінчення навчання.
  • Завдяки цьому, навчання проходило дуже легко та вільно.
  • Кожен модуль закінчується тестом, що дозволяє тренеру зробити моніторинг знань та відстежувати тенденції у засвоєнні умінь та навичок.
  • Ми знаємо, як складно налаштувати себе на роботу ввечері.

Досвідчений у тестуванні інтеграцій на стороні API та End to end UI тестуванні. Quality Assurance – це забезпечення якості коду на різних етапах розробки. Щоб зробити цей процес більш простим і легким, інженери AQA пишуть скрипти, які автоматично виконують потрібні тести і фіксують їх результати.

О курсе

Дякую цій школі за чудові два місяці вивчення курсу, а особливо хотів би відячити Павлу за неймовірно цікаві заннятя. Павло це та людина яка присвячує всього себе своїм студентам. В кого буде цей чудовий викладач вже буде багато знати, а ще відповідайте в нього на заннятя, не лінуйтесь говорити з ним, адже під час діалогу ви більше дізнаєтесь про цю справу.

Автоматизацію використовують там, де мануального тестування вже недостатньо. А, отже, серйозні компанії, великі проекти та нові перспективи гарантовані. Вибирай IT-курси qa automation курси суміжного напряму, щоб розширити свої компетенції і підвищити свою конкурентоспроможність. Автоматизоване тестування вимагає вивчення мов програмування.

Програма онлайн-курсуQA Automation — Python

Щоби продемонструвати свої знання, тобі потрібно буде захистити свій проєкт і показати, що дало тобі наше навчання. Надалі ти зможеш додати фінальний проєкт до свого портфоліо. Ментор на зв`язку з тобою протягом занять, а також після них.

qa automation курси

Хороший QA Engineer — на вагу золота в будь-якій компанії. І якщо мануальних тестувальників на ринку повно, то в автоматизації ти зможеш обрати компанію або проект до душі. Закінчивши базовий курс QA Automation, ви можете отримати знання та навички, яких буде достатньо для позиції Junior Automation QA Engineer. Не переживайте, це тест не вимагає від вас якихось спеціальних знань у предметі, для його проходження буде достатньо знань базової комп’ютерної грамотності. Вимоги до комп’ютера для навчання на курсі QA Automation — Python.

Професія QA Manual Engineer

Ти практикуєшся працювати самостійно, але завжди можеш попросити ментора курсу про допомогу. Навчання QA Automation онлайн дозволить тобі автоматизувати процес тестування за допомогою мови Java. Ти навчишся працювати зі змінними, будувати алгоритми програми за допомогою умовних і циклічних конструкцій та отримаєш навички, потрібні для тестувальника автоматизатора рівня Junior.

Можливість працювати з різноманітними технологіями та мовами програмування, а також постійно розвиватися та не стояти на місці. Записи уроків залишаються у студентів після закінчення навчання. Для курсу потрібно пройти тест з комп’ютерної грамотності та з англійської мови.

Стань спеціалістом зQA automation, пірнай в світ IT!

Мій шлях розпочинався з вивчення такої мови програмування, як Java. Трохи згодом почав вивчати теорію тестування, а потім потрапив на стажування до компанії SoftServe. Працював з доменами healthecare, automotive, fintech та ін. Академія навчання ІТ ITEA прагне відкрито і в зрозумілій формі повідомляти своїм користувачам про те, як збираються і обробляються їх персональні дані.

qa automation курси

Просто відчуваєш у собі сили та бажання спробувати себе в автоматизованому тестуванні. Докладніше про оплату частинами у нашому матеріалі. Ви опрацьовуєте помилки і закріплюєте пройдений матеріал.

Курс тестирование программного обеспечения

Швидке кар’єрне зростання залежить не тільки від технічних навичок. На безкоштовному мінікурсі ми допомагаємо студентам прокачати soft skills, які необхідні для професійного розвитку. Ти навчишся працювати в команді, виробиш необхідні особистісні якості й дізнаєшся, яким повинен бути хороший фахівець рівня Junior. Ми стежимо за актуальністю інформації, яку включає поглиблений курс QA Automation онлайн, і постійно оновлюємо програму навчання. Ти отримаєш тільки найсвіжіші знання і навички, які знадобляться в роботі з реальним проєктом.

Про курси QA Automation

Має практичний досвід роботи з Ruby, Selenium IDE, MySQL, PL/SQL Developer, VM, MS Visual Studio, TFS, Jira, HP ALM. Весь час в пошуках нових технологій та інструментів для QA. В IT для розробника найважливіше — відповідати своїй професії та зазначеним навичкам. Велика роль відведена й soft skills, наявність або відсутність яких може стати ключовим фактором при влаштуванні на роботу. У зв’язку з цим ми запускаємо власні курси QA Automation Харків. Детальні лекції і реальні проєкти нададуть можливість вивчити основи Selenium WebDriver, Cypress і Puppeteer, а також розібратися в принципах роботи API та розробки автоматичних скриптів для тестування.

0
    0
    Luna Nueva
    Tu carrito esta vacío